Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren aksi belirtilmedikçe aynı gün içinde kargoya verilir. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sistemimizde kayıtlı olan mail adresinize, gerekli bilgiler gönderilecektir.

 

Gönderilerimiz sigortalıdır. Ürünlerinizi kargo görevlisi yanında kontrol ederek teslim almalısınız. Siparişinizde eksik veya hasar gören ürün var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Aksi takdirde iade ve değişim yapılamamaktadır.

 

Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilememektedir. O yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

 

Faturanızda ürün ile beraber elinize ulaşacaktır. Ancak isterseniz fatura adresini sipariş sırasında farklı adres olarak belirleyebilirsiniz. Bu durumda yine fatura sipariş adresine teslim edilecektir.

 

Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde ödenecek tutar, sipariş tamamlanırken ekranda belirtilir ve onayınız alınır. Teslimat anında tarafınızdan ayrıca herhangi bir ödeme talep edilmeyecektir. 

 

Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır. Size bırakılan telefon numarasından kargo firması ile bağlantıya geçip kargonuzu kargo firması adresinden teslim alabilirisiniz.